Serres Rally je za námi

Pro mě skončila vítězstvím v ženské kategorii s nakonec téměř dvouhodinovým náskokem na druhé místo. Celkově, což je důležitější, jsem 34. Po těch umístěních kolem dvacítky v prvních třech etapách docela zklamání – jsem na sebe celkem naštvaná – ale zase je to cenná zkušenost.

Byla jsem sama překvapená, jak ne úplně fungující tělo ovlivní i mysl a schopnost soustředění. Musím se naučit s tím líp pracovat a plně se soustředit za každé situace.

Každopádně obrovské díky patří Ondrej Klymciw za všestrannou pomoc a za to, že je můj parťák. Bez něj bych ani zdaleka nebyla tam, kde jsem, a ač to spolu vzájemně nemáme úplně jednoduché, nesmírně si vážím veškerého úsilí, které do mně vložil.

Děkuji moc i našemu mechanikovi Petrovi Dokonalovi, kterému jsem po svém asi největším pádu vůbec (ve 2. etapě) přidělala dost starostí a přesto byla motorka vždy stoprocentní.

Za celkovou příjemnou atmosféru děkuji i Petr Angelo Vlcek a Geemu. Myslím, že jsme si to fakt užili. A Tereza Klymčiw, která se o nás starala, jak o vlastní 😊.

Za fyzickou přípravu moc děkuji Jakubovi Bínovi – kdyby mě netrápil v posilovně, myslím, že mám záda na dvě půlky…
S technikou jízdy jako takovou mi teď pomáhá i Erich Pour a cítím to na sobě, jelo se mi fakt pěkně, takže i jemu moc děkuji. A děkuji i všem, kteří mi pomohli jak finančně, tak i morálně. Moc si toho vážím!